Civciv Kuluçka Makinası

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Ürün Kodu: ckm-56

Stok Durumu: Ön Spariş

KDV Dahil: 400,00 TL
Miktar:

TEKLİ ALIMLAR HARİÇ ÇOKLU YADA TOPTAN ALIMLARDA İNDİRİM TELEP EDİN LÜTFEN.

Kuluçmak 56 lık Civciv Kuluçka Makinası

56 yumurta Kapasiteli Makine, 56 tavuk yumurtası,  56 ördek,  56 hindi, 56 kaz, 56 keklik, 56 papağan, 56 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı çok kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesidir. Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altında tutabilirsiniz.

Makinenin yanında promosyon olarak 25 liralık civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, yumurta nemlendirmek için fısfıs şişe ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.

56’lı Civciv Kuluçka makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine yerleştirmeden önce makineyi harici bir cihazla kontrol edin, ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk farkedersiniz zaman geçirmeden kuluçmak iletişim numaramızı arayın lütfen.

Kuluçmak Kuluçka makineleri 1 yıl garanti kapsamındadır.

Ödeme Kolaylığı

Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı ile gönderim yapıyoruz.

Kuluçka makinası için nem, ısı, çevirme tam otomatik cihazlarla kontrol edilmelidir. Otomatik makine  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. kuluçka makinesine yapmanız gereken müdehale nem için sadece su takviyesi yapmak olacaktır,gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur, Yalnızca yapmanız gereken müdehale 18 gün sonunda viyolü makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makine içerisine civciv çıkım ızgarasına bırakmak olacaktır.

kuluçka makinasını direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makine iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin yumurta içerisindeyken ölümlerine sebep oluyor.

56 Yumurta Kapasiteli makine adresinize köpük koruması içerisinde gelecektir korumasını çöpe atmamanızı tavsiye ediyoruz kışın soguk olan havalarda çok işinize yarayacak elektrik giderlerini minimum’a indirecek ve kısa süreli elektrik kesintilerinde makinenin ısısının eksilmesini en aza indirecektir, çetin geçen kış mevsiminde makineyi korumasının içinde tutmanız fayda sağlayacaktır.

Türkiyenin her iline her ilçesine kargo ile hızlı bir şekilde gönderim yapıyoruz

56 lık Kuluçka Makinası ile alakalı sorularınızı yorum bölümüne yazabilir dilerseniz kuluçmak iletişim numaramızı arayabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Saygıyla sevgiyle esenlekalın.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi