Küçük Kuluçka Makinası Fiyatı 260 TL

14 yorum  14 yorum  |  Yorum Yap

Ürün Kodu: kkm-12

Stok Durumu: Ön Spariş

KDV Dahil: 260,00 TL
Miktar:

 

TEKLİ ALIMLAR HARİÇ ÇOKLU YADA TOPTAN ALIMLARDA İNDİRİM TELEP EDİN LÜTFEN.

Küçük Kuluçka Makinası

12 yumurta Kapasiteli küçük boy kuluçka makinası,  12 tavuk yumurtası, 48 sülün, 48 keklik, 48 papağan, 48 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesidir. Makine kaliteli Seffaf plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altında tutabilir müdehale edebilirsiniz.

Makinenin yanında promosyon olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, ve nem için su takviye şişesi gönderilecektir.

12’li Küçük Kuluçka makinası elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin  ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz vakit kaybetmeden KuluçMak iletişim numaramızı arayın lütfen.

Makine üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Şekli

Kredi kartiyla yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka makinası için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. Küçük  12’lik kuluçka makinası  bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Küçük 12 li kuluçka makinesine yapmanız gereken müdehale sadece nem için  su eklemek olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur, Yalnızca yapmanız gereken müdehale 18 gün sonunda multiviyol’ü makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makine içerisine bırakmak olacaktır.

Siz hobici kişilere kuluçka makinası yapım malzemelerinin yarı fiyatlarına tam otomatik kuluçka makinası imkanı sunuyoruz, Kuluçka makinesi yapım malzemelerinin fiyatlarını dilerseniz kabaca bir gözden geçirelim.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme, kuluçka kontrol cihazı en uygun fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Wat kuluçka rezistansı fiyatı 25 tl

1 ad: kuluçka makinesi nem nozülü fiyatı 75 tl

2 ad: kuluçka hava sirkülasyon fanı  fiyatı  30 tl

1 ad: 12 yumurtalık viyol ve otomatik çevirme motoru fiyatı 35 tl  

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme  vs + işçilik  düşündügümüz zaman siz hobiciler için çok ideal bir makinedir bu tam otomatik küçük makine kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuza gelmektedir.

12’lik Küçük Kuluçka Makinası'nı direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makinenin iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin yumurta içerisindeyken ölmelerine sebep oluyor ne yazık.

12 Yumurta Kapasiteli küçük kuluçka makinası size strafor köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok soguk olan bölgelerde yaşıyorsanız çok işinize yarayacaktır elektrik giderlerini minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makinenin iç ısısı eksilmeyecektir, kış aylarında makineyi köpük korumasının içinde tutmanızı tavsiye adiyoruz.

12’lik Küçük boy Kuluçka Makinası ile ilgili sorularınızı yorum bölümüne yazabilir dilerseniz Kuluçmak iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Saygıyla sevgiyle hoşcakalın.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi