Kuluçka Viyolü

0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

Ürün Kodu: kgv-10

Stok Durumu: Ön Spariş

KDV Dahil: 20,00 TL
Miktar:

 

TEKLİ ALIMLARDA İNDİRİM YAPILMAMAKTADIR TEKLİ HARİÇ ÇOKLU ALIMLARDA SİPARİŞ DETAYINIZA GÖRE %30 A VARAN İNDİRİM YAPILMAKTADIR.

88 Yumurtalık Kuluçka viyolü  “Kuluçka Makinası Malzemeleri”  kuluçka makinası yumurta viyolü fiyatları kuluçmak’ da

88 yumurtalık kuluçka gelişim viyolu, basit yada tam otomatik Çiftlik tipi kuluçka makinesi yapımında kullanılır, önceden yapılmış olan raflara rahatlıkla yerleştirilir 18 günlük gelişim dönemi sonunda çıkartılır, raflar kuluçka makinası motoru yardımıyla 45 derece öne 45 derece arkaya yatacak şekilde ayarlanır, bu sayede gelişim viyolündeki yumurtalar çevrilme işlemini kolaylıkla sağlamış olur.

Bu viyol’ ün tercih edilme sebebi ise piyasadaki gelişim viyollerinden daha fazla tavuk yumurtası alması ve piyasadaki gelişim viyollerinin arasında en ucuz  fiyatları ile tercih edilme sebebidir, 88' lik gelişim viyolu diğer 54 lük gelişim viyollerinden daha ucuzdur, idda ediyoruz bu viyol en ucuz kuluçka makinesi viyolüdür.

88 Yumurtalık Kuluçka viyolü ölçüleri

en 40 cm uzunluk 52 cm

18 günlük gelişim dönemi sonunda kuluçka makinesi viyolündeki yumurtalar civciv çıkım sepetine aktarılmalıdır.

Kuluçka viyolü hakkındaki sorularınızı yorum bölümüne yazabilirsiniz dilerseniz iletişim numaramızı arayarak iletişime geçebilirsiniz, saygıyla sevgiyle hoşcakalın.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi