Tavuk Kuluçka Makinası Fiyatı 290 TL

8 yorum  8 yorum  |  Yorum Yap

Ürün Kodu: tkm-20

Stok Durumu: Ön Spariş

KDV Dahil: 290,00 TL
Miktar:

 

TEKLİ ALIMLAR HARİÇ ÇOKLU YADA TOPTAN ALIMLARDA İNDİRİM TELEP EDİN LÜTFEN.

KuluçMak Tavuk Kuluçka Makinası,

Makine 20 tavuk yumurtası,  20 ördek,  20 hindi, 20 bıldırcın, 20 keklik yumurtası kapasitelidir. Kullanımı basit yüksek çıkım randumanlı rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz Tam otomatik kuluçka makinesidir. Makine kaliteli Seffaf plastikten üretilmiş olup makinenin dışından içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri gözetim altına alabilir gerektigi zaman müdehale edebilirsiniz.

Çıkım günü her çıkan civciv için ayrı ayrı makinenin kapagını kesinlikle açmayınız, günde 2 kez yumurtadan çıkan civcivleri partiler halinde alın, her civciv için kapagını çok kez açarsanız diğer çıkım esnasındaki yumurtalar kurur ve civciv yumurtaya yapışır çıkamaz, telaşeye kapılmayın 2 gün aç susuz durabilirler iyice kurumalarını bekleyin kuruduktan sonra partiler halinde civciv büyütme kafesine alabilirsiniz kurumamış olanları makine içerisinde bırakın. Dikkat edilmesi gereken diğer husus ise civciv büyütme kafesinin ilk haftaki ısısı civcivler için hayati önem taşır ilk hafta büyütme kafesi ısı aralıgı 33 35 derece olmalı. Sonra haftalık olarak 2 derece düşürülmeli.

Makinenin yanında 25 tl değerinde hediye olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol  lambası, yumurta nemlendirici fısfıs  ve nem için uzun uçlu su takviye şişesi gönderilecektir.

Makine Özellikleri

Tam otomatik sistem

Otomatik viyol çevirme

Dijital ısı kontrol paneli

Dijital nem kontrol paneli

Dijital çevirme süresi gösterge paneli

Ani ısı, nem değişikliklerinde  belirtilen ısı ve nemin üzerine çıkınca yada altına düşünce sesli uyarı alarmı

Makine üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Şekli

Kredi kartıyla yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz faktörlerdendir.

20 li kuluçka makinesi bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları çıkaracaktır. Makineye yapmanız gereken müdehale sadece nem için su haznesine su ilavesi yapmanız yeterlidir, gelişim ve  çıkım aynı makine içerisinde kuluçka dönemini tamamlar ayrı bir çıkım makinesi almanıza gerek yoktur, 18 gün sonunda yapmanız gereken müdehale viyolü makine içinden dışarı çıkarmak viyoldaki yumurtaları makinenin içine çıkım ızgarasına bırakmak yeterli.

Siz hobici kanatlı severlere kuluçka makinesi yapım malzemelerinden daha uygun fiyatlara tam otomatik kuluçka makinası imkanı sunuyoruz, Kuluçka makinesi yapım malzemelerinin fiyatlarını dilerseniz kabaca bir gözden geçirelim.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Watt ısıtıcı rezistans  25 tl

1 ad: nem nozülü 75 tl

2 ad: hava sirkülasyon fanı 30 tl

1 ad: 20 yumurtalık viyol ve otomatik çevirme motoru 50 tl

1 ad: adaptör düşürücü  40 tl 

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme  vs + işçilik  düşündügümüz zaman siz kanatlıseverler için çok ideal otomatik makinedir bu makine, kuluçka Makinesi yapım malzemelerinden daha ucuza gelmektedir.

Makineyi direk güneş ısığından korumanızı tavsiye ediyoruz, güneş ışığı altında kalan makinenin iç ısısı istenilen ısının üzerine çıkıyor, Ne yazıkki bu durumda civcivlerin yumurta içerisindeyken ölmelerine neden oluyor.

20 Yumurta kapasiteli tavuk kuluçka makinası adresinize köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı tavsiye ediyoruz kışın soğuk olan havalarda işinize yarayacaktır elektrik tüketimini en aza indirecek ve kısa süreli elektrik arızalarında makinenin iç ısısı ile idare edecektir. 

20 yumurtalık Kuluçka Makinesi ile ilgili sorularınızı yorum bölümüne yazabilir dilerseniz Kuluçmak iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Saygıyla sevgiyle esenlekalın  İyi alışverişler dileriz.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Kötü           İyi